متروی گوانجو

Subway

مترو گوانگجو یکی از مدرن ترین و پیشرفته ترین سیستم های مترو در جهان به حساب می اید که امکان دسترسی به تمام نقاط شهر را برای شما میسر میکند. استفاده از مترو علاوه بر صرفه جویی در هزینه ، باعث خواهد شد که از گرفتار شدن در ترافیک های سنگین مخصوصا در ساعات پایانی روز نجات پیدا کنید.
حتما کارت اعتباری برای مترو خریداری کنید چون با داشتن کارت هم هزینه شما برای مترو کاهش خواهد داشت و هم اینکه از ایستادن در صف های خرید بلیط که گاهی در ایستگاههای شلوغ ، بسیار طولانی هستند ، نجات پیدا میکنید . کارت های اعتباری مترو را از فروشگاههای 7/11 (سون ایلون) و یا تمام فروشگاههایی که در ایستگاههای مترو وجود دارند میتونید تهیه کنید و در صورت نیاز مجدد به شارژ در همان جا هم شارژ کنید. این کارت ها علاوه بر مترو برای اتوبوس های داخل شهری هم قابل استفاده هستند.
در صورتی که تمایل به خرید کارت نداشتید و فقط برای یک یا دوبار نیاز به استفاده از مترو داشتید میتوانید در همان ایستگاه مترو از دستگاههای خودپرداز بلیط، اقدام به تهیه بلیط مترو بکنید. تمام دستگاهها مجهز به صفحات لمسی و تاچ هستند ، لاین مورد نظر را با فشار انگشت بر روی صفحه انتخاب کنید ، سپس ایستگاه مورد نظر را انتخاب کنید ، تعداد بلیط درخواستی را مشخص کرده و با توجه به نرخ ثبت شده بر روی دستگاه اقدام به خرید کنید. خرید با سکه های 1 یوانی و یا اسکناس 5 یا 10 یوانی امکان پذیر هست. در صورتی که اسکناس و یا سکه به همراه ندارید به مسئول انتظامات مترو که در داخل کابین مخصوص در تمام ایستگاهها مستقر هستند مراجعه کنید آنها سکه در اختیار شما قرار خواهند داد.

 دریافت نقشه مترو

 

iranianlc

ساختمان نمایشگاه کانتون فیر
نمایشگاه کانتون از مهمترين رخداد هاي دنياي تجارت بين الملل محسوب ميشود.
امیدواریم مطالب این سایت برای شما که قصد بازدید از نمایشگاه را دارید مفید واقع گردد.

www.cantonfari.ir
اولین وب سایت تخصصی نمایشگاه گوانگجو ( کانتون فیر )

instagram

ما را در اینستاگرام بهمراه داشته باشید.
instagram.com/cantonfair.ir

telegramآخرین اخبار و اطلاعات نمایشگاه کانتون فیر را در شبکه تلگرامی ما دنبال کنید.
cantonfair_ir@